JJ-Street Tantsukool koostöös kohalike omavalitsustega üle Eesti kutsuvad juba kolmandat aastat järjest sõbrapäeva eel välja selgitama KUS ASUB EESTI SUURIM SÜDA❤️

Üleskutsest võtame osa ka Narva kõigi toredate inimestega, et näidata – Eesti suurim süda 2024. aastal on Narvas!

Juba 11. veebruaril kell 15:00 ootame Teid kõiki Narva noortekeskuse juurde, et kõigi inimestega moodustada suur südame kuju ning jäädvustada see drooniga pildile.

Südameaktsiooni eesmärk on tänavu tulla peast südamesse! Ajal, mil meie ümber on palju väljakutseid ja maailm on pidevas muutumises, on veelgi olulisem näidata välja hoolivust ja südamlikkust.

💗Kõik südamepildid avaldatakse 12. veebruaril üle Eesti ning antakse välja EESTI SUURIMA SÜDAMEGA KOHA 2024 tiitel.
💗Mis? Ülekutse jagada ühtehoidvust ning teha Narva inimestega üks suur südamepilt
💗Millal? Pühapäeval, 11. veebruaril kell 15:00
💗Kus? Narva noortekeskuse juures (Vestervalli 9)

Eesti Suurim Süda sai alguse 2022. aasta sõbrapäeva eel, kui 15 erinevas piirkonnas moodustati inimestest südameid! Toona tuli südameid moodustama üle 1000 inimese ning suurima südame rändkarika 2022. aastal võitis Valga/Valka ühisrinne.

2023. aastal moodustati südameid juba 31 erinevas kohas ja kokku tuli 3701 inimest üle Eesti. Suurima südame tiitel 2023. aastal läks Kohtla-Järvele. Nüüd ootab rändkarikas uut omanikku! 🥳

Toome tänavu kokku ka kõik need, keda eelmisel aastal südametes polnud! Liituma on oodatud igas vanuses inimesed koos perega, aga ka ettevõtted ja erinevad kollektiivid!